#1 2008-03-26 22:30:51

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

POLSKA - USA

Na 73 dni przed pierwszym spotkaniem, na EURO 08' z reprezentacją Niemiec, nasza reprezentacja podejmowała w Krakowie drużynę USA. Niestety, ten pojedynek pokazał, że nasi reprezentanci dalecy są od optymalnej formy. Wynik 0:3 mówi sam za siebie. Straciliśmy bramki po stałych fragmentach gry, ale przez całe spotkanie to przeciwnicy prowadzili grę. Polska nie jest jeszcze gotowa do EURO. Ale mamy jeszcze ponad 2 miesiące na przygotowania.
Zmiennicy zawiedli. Paweł Brożek i Łukasz Piszczek nie stanowili siły ognia naszej drużyny. Ich wyjazd na Euro jest wątpliwy. Niewiele lepiej zagrał Arkadiusz Radomski, ale to jego 3 mecz po powrocie po kontuzji.
Zaskoczyło mnie, że w II połowie na boisko nie wybiegł Tomasz Kuszczak. Jego występ anonsowany był już przed spotkaniem. Artur Boruc musi poczuć oddech konkurentów na plecach. Bo takie błędy jak dziś, bramkarzowi jego klasy nie powinny się pojawiać.
Obrona: Dziś nie istniała, widać iż Bronowicki już lekko nadwyręża swój autorytet u trenera. Może pora na Pawła Golańskiego. Reszta obrońców nie wybiła się ponad przeciętność.
Pomoc: Brak komunkacji pomiędzy pozostałymi formacjami. Piszczek nie zdołał dorównać do reszty kolegów. Dudka, Lewandowski i Krzynówek - ech, widać że mało grają....
Atak: Od zawsze nasza bolączka, Matusiak jest lepszy od Brożka, więc już powinien być pewnien wyjazdu na EURO. Ale 2 lata temu pewien wyjazdu na Mistrzostwa (tu świata) był Jerzy Dudek.
POLACY, obudźcie się....

POLSKA - USA 0:3 (0:2)

Kraków, stadion Wisły przy ul. Reymonta 22

Bramki:
Bocanegra (12.), Onyewu (35.), Lewis (73.)

Kartki:
Wasilewski (37.)

Polska:
Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Arkadiusz Radomski (63. Michał Goliński), Grzegorz Bronowicki - Łukasz Piszczek (46. Wojciech Łobodziński), Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek (46. Ebi Smolarek) - Maciej Żurawski (46. Łukasz Garguła), Paweł Brożek (46. Radosław Matusiak)

USA:
Tim Howard - Oguchi Onyewu (63. Yay Demerit), Carlos Bocanegra, Heath Pearce (85. Feilhaber), Steve Cherundolo (72. Jonathan Spector) - Clint Dempsey, Michael Bradley, Landon Donovan (63. Eddie Lewis), Ricardo Clark - Brian Ching (63. Josh Wolff), Eddie Johnson

Ostatnio edytowany przez Starr (2008-03-26 22:48:36)


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkinofan3gp siatkowkarn eurora