#1 2008-08-13 23:27:30

lukaszdurazinski

Super Member

9151013
Call me!
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2007-11-25
Posty: 37
Punktów :   
WWW

Polska udziela poparcia Gruzji

Polska udziela poparcia Gruzji
deklaruje także pomoc, wysówa również propozycje wysłania misji pokojowych z udziałem polskich żołnierzy

Ostatnio edytowany przez lukaszdurazinski (2008-08-13 23:28:39)


"W momencie, kiedy zdobywa się władzę, to trzeba się też zajmować sprawami, które nie zawsze ładnie pachną. Wielkie serce łatwiej okazywać ludziom wtedy, kiedy jest się poza polityką i poza władzą."

                                                                                                                                    Donald Tusk

Offline

 

#2 2008-08-15 23:43:26

lewy punkt widzenia

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 60
Punktów :   -14 

Re: Polska udziela poparcia Gruzji

Oczywiście że pogorszy,ale wcale nie o to chodzi żeby nie pomagac.Trzeba to robic delikatnie poprzez struktury UE.No ale nasz kochany prezydent wolał jechac do Tibilisi i wymachiwac szabelką.Jak można byc tak nieodpowiedzialnym!Jak można narazac w taki sposób bezpieczeństwo obywateli!Nigdy nie wierzyłem za bardzo w to że jest do końca normalny ale w zdumienie wprawiło mnie zachowanie Tuska.Nie dlatego że zawarł umowę o tarczę bo to było od początku wiadome ale dlatego że wykorzystał konflikt Rosja-Gruzja do tego.Że niby co?Rosja zaatakowała Gruzję i my mamy sie też bac więc lepiej zainstalowac tarczę?Co za hipokryzja!Amerykanie mówili że tarcza w ogóle nie dotyczy Rosji a teraz nagle coś się zmieniło?Teraz ma nam służyc do obrony przed nimi?Jak można robic   z obywateli takich idiotów.  Stało się tak jak pisałem w swoim artykule o tarczy.Platforma grała na zwłokę, udawała że twardo negocjuje aby zdobyc punkty wśród obywateli.Prawda jest taka że w obecnej sytuacji tarcza jeszcze bardziej naraża nas na niebezpieczeństwo niż przed rozpoczęciem tego nieszczęsnego konfliktu.Kaczyński i Tusk mają więc w poważaniu swoich obywateli a do tego ten drugi jest hipokrytą bo Kaczyński przynajmniej niczego nie udawał i nie udaje.....Platforma cię kocha....siuba siuba

Offline

 

#3 2008-08-17 20:32:12

Mr_Rak

New member

10162361
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 2008-04-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Polska udziela poparcia Gruzji

Rosja nigdy nie zaakceptowała odłączenia się republik i zaakceptować tego faktu nie zamierza. Jako potęga zarówno Europejska jak i Azjatycka trzyma w ryzach cały rynek energetyczny Europy więc tak naprawdę nikt jej poważnie nie zaszkodzi. Pamiętać należy że to przez terytorium Gruzji przechodzić miały gazociągi dostarczające energie poprzez ominięcie terytorium Rosji. Więc było to ze strony Rosji bardzo dobre posunięcie strategiczne. Cóż niestety jakieś chomiki mówią stanowczo u nas za dużo i nie na temat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkinofan3gp siatkowkarn eurora