#1 2008-06-06 18:32:30

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

Euro 2008 na żywo za darmo w sieci

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi nadawcy, że internetowe transmisje z Euro 2008 będą dostępne za dodatkową opłatą, wszystkie mecze Euro 2008 wraz ze studiem sportowym będzie można obejrzeć bezpłatnie na żywo w polskim internecie. Decyzję podjęła firma Redefine współpracująca z telewizją Polsat.

Będzie to pierwsza transmisja internetowa w Polsce na taką skalę. Mecze będzie mogło obejrzeć ponad 100 tysięcy internautów. Do odbioru transmisji służy ipla - autorska aplikacja, która udostępniona jest na oficjalnym serwisie Euro 2008 telewizji Polsat pod adresem - http://www.euro2008.polsat.com.pl/693/index.html. Należy ją pobrać i zainstalować na komputerze.

Poza meczami z Euro 2008 udostępnione zostaną również dodatkowe materiały pochodzące z Polsatu, Polsatu News i Polsatu Sport Extra. Przedsięwzięcie realizuje firma Redefine wspólnie z ATM SA, Netią SA oraz Telekomunikacją Polską SA.

[satkurier.pl]


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkinofan3gp siatkowkarn eurora