• Index
  •  » Sport
  •  » POLSKA - FC FERREIRAS - pierwszy mecz w 2009 r. Naszej reprezentacji

#1 2009-02-05 20:03:38

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

POLSKA - FC FERREIRAS - pierwszy mecz w 2009 r. Naszej reprezentacji

Reprezentacja Polski wygrała 2-0 (1-0) mecz sparingowy z portugalskim FC Ferreiras. Nasz przeciwnik to trzecia drużyna I ligi okręgu Algarve (piąty poziom rozgrywek). Widać, że to mało wymagający przeciwnik.
Bramki dla "biało-czerwonych" zdobyli Szymon Pawłowski z podania Rogera i Rafał Boguski z rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką po dośrodkowaniu Macieja Małkowskiego. W sobotę Polacy zagrają z reprezentacją Litwy.
W spotkaniu Leo Benhakker nie skorzystał jedynie z bramkarza Radosława Cierzniaka i mającego uraz ścięgna Achillesa Pawła Brożka.

4 lutego 2009, 19:00 - Ferreiras (Estádio da Nora)
FC Ferreiras 0-2 Polska
Szymon Pawłowski 35, Rafał Boguski 76 (k)


Polska: Adam Stachowiak (46 Sebastian Przyrowski) - Jakub Rzeźniczak (46 Mariusz Pawelec), Piotr Celeban (46 Tomasz Jodłowiec), Piotr Polczak (46 Michał Pazdan), Marcin Komorowski (46 Marek Wasiluk) - Szymon Pawłowski (46 Wojciech Łobodziński), Adam Danch (46 Antoni Łukasiewicz), Łukasz Trałka (46 Łukasz Garguła), Roger (46 Rafał Boguski), Jakub Wilk (46 Maciej Małkowski) - Michał Zieliński (46 Tomasz Zahorski).


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » POLSKA - FC FERREIRAS - pierwszy mecz w 2009 r. Naszej reprezentacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl