#1 2008-07-01 16:31:44

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

Degradacja Korony

Wydział Dyscypliny PZPN postanowił zdegradować Koronę Kielce do pierwszej ligi (dawna druga liga) za udział w aferze korupcyjnej. Oznacza to, że w ekstraklasie zagra Znicz Pruszków, dla którego będzie to debiut w najwyższej klasie rozgrywkowej.
- Wydział Dyscypliny postanowił ukarać Koronę degradacją o jedną klasę rozgrywkową i 70 tys. zł grzywny, a nowy sezon rozpoczniemy dodatkowo z 7 punktami ujemnymi - powiedział prezes Korony Adam Żak.

Korona - szósty zespół rozgrywek pierwszej ligi w sezonie 2007/2008, została ukarana za ustawianie wyników meczów ligowych gdy grała jeszcze w trzeciej lidze (2003/2004).

- Odroczone zostało natomiast wydanie orzeczenia w sprawie innego klubu - Jagiellonii Białystok - powiedział przewodniczący WD Adam Gilarski.

Wcześniej WD PZPN zdegradował do niższych klas rozgrywkowych KGHM Zagłębie Lubin, Arkę Gdynia, Górnika Łęczna, Górnika Polkowice, KSZO Ostrowiec Św., Zagłębie Sosnowiec i Widzew Łódź.

Korono, za rok widzimy cię w Ekstraklasie.


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plkinofan3gp siatkowkarn eurora