• Index
  •  » Sport
  •  » Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

#1 2008-04-24 22:21:28

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

31 piłkarzy znalazło się w szerokiej kadrze Austrii, która będzie grupowym rywalem reprezentacji Polski na czerwcowych mistrzostwach Europy. Spotkanie pomiędzy tymi reprezentacjami odbędzie się 12 czerwca o godzinie 20.45. Emocje gwarantowane

Szeroka kadra Austrii na Euro 2008:

Bramkarze: Christian Gratzei (SK Sturm Graz), Alexander Manninger (AC Siena), Jürgen Macho (AÉK (Ateny)), Helge Payer (SK Rapid Wiedeń).

Obrońcy: Andreas Dober (SK Rapid Wiedeń), György Garics (SSC Napoli), Ronald Gërçaliu (FK Austria Wiedeń), Martin Hiden (SK Austria Kärnten), Andreas Ibertsberger (TSG 1899 Hoffenheim), Markus Katzer (SK Rapid Wiedeń), Jürgen Patocka (SK Rapid Wiedeń), Emanuel Pogatetz (Middlesbrough FC), Sebastian Prödl (SK Sturm Graz), Franz Schiemer (FK Austria Wiedeń), Martin Stranzl (Spartak Moskwa).

Pomocnicy: René Aufhauser (SV Austria Salzburg), Christian Fuchs (SV Mattersburg), Martin Harnik (SV Werder Bremen 1899), Andreas Ivanschitz (Panathinaikós AÓ), Ümit Korkmaz (SK Rapid Wiedeń), Christoph Leitgeb (SV Austria Salzburg), Jürgen Säumel (SK Sturm Graz), Joachim Standfest (FK Austria Wiedeń), Ivica Vastić (Linzer ASK), Markus Weissenberger (Eintracht Frankfurt).

Napastnicy: Erwin Hoffer (SK Rapid Wiedeń), Marc Janko (SV Austria Salzburg), Roman Kienast (Hamarkameratene Fotball), Sanel Kuljic (FK Austria Wiedeń), Roland Linz (SC Braga), Stefan Maierhofer (SK Rapid Wiedeń).

źródło: PAP


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 

#2 2008-04-26 02:18:55

lewy punkt widzenia

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 60
Punktów :   -14 

Re: Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

Większośc zawodników gra w lidze austriackiej,która nie jest zbyt silna.Mają świetnego  Ivanschitza ale kadrowo są najsłabsi na EURO  .Mają jednak silnego 12 zawodnika-publicznośc!

Offline

 

#3 2008-04-26 08:50:15

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

Re: Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

Racja Bartku, jeżeli nas zawodnicy "odetną" Ivanschitza od prowadzenia gry, to mamy wielkie szanse na zwycięstwo. Jednakże ja upatrywałbym jeszcze zagrożenie w osobie Rolanda Linza. W ostatnim spotkaniu przeciwko Polsce zdobył 2 bramki, a grał niespełna 40 minut.
Jeśli chodzi o publiczność, to i tak nikt nie pobije Polaków. Szkoda tylko, że na Euro będzie nas tam tak mało


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 

#4 2008-04-27 01:32:08

lewy punkt widzenia

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 60
Punktów :   -14 

Re: Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

Linz raczej nie jest zawodnikiem który w jakiś szczególny sposób mógłby nam zagrozic.Żurawski w greckiej Larissie jest zawodnikiem podobnej klasy.Jeśli chodzi o gospodarzy to w mistrzostwach świata zawsze wychodzili z grupy ale na euro zdarzały się wyjątki-przykład-Belgia w 2000 roku.W ogóle Euro zawsze było imprezą bardziej bogatą w niespodzianki niż MŚ-kolejny przykład kiedyś Dania a ostatnio Grecja(kto wtedy na nich stawiał!) i tym się pocieszajmy......jednocześnie zdając sobie sprawę z możliwości naszej reprezentacji i biorąc pod uwagę to że sama kwalifikacja do EURO 2008 JEST NASZYM WIELKIM SUKCESEM

Offline

 

#5 2008-04-27 09:03:01

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

Re: Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

Kadrowo to Austria jest najsłabszym zespołem Mistrzostw. Co do niespodzianek, to przynaję Ci rację. Dania czy Grecja zdobywając mistrzostwo, miały taką samą pozycję przed pierwszymi wtedy spotkaniami, jak teraz My. Euro to Euro, tutaj wiele może się dziać. Możemy np. przegrać z Niemcami a i tak wyjść z grupy na 1 miejscu .

Ciekawe jakie kadry podadzą trenerzy Chorwacji i Niemiec.


Charles Barkley (koszykarz) o planach przejścia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma ktoś z was długopis?''

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Szeroka kadra Austrii na Euro 2008

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl