• Index
  •  » Sport
  •  » Pierwszy test naszych piłkarzy

#1 2008-02-02 19:26:41

Starr

Super Extra MEMBER

Zarejestrowany: 2007-04-30
Posty: 81
Punktów :   17 

Pierwszy test naszych piłkarzy

Nasi piłkarze dzi¶ o 17.00 stoczyli pojedynek z reprezentacj± Finlandii. Nasza kadra składała się wył±cznie z ligowców, gdyż mecz rozegrany był w terminie nie wyznaczonym przez UEFA, przez co nie mogli w nim uczestniczyć zawodnicy z lig zagranicznych.
Polska pokonała Finlandię skromnie, bo 1:0. Ale cieszy zwycięstwo. Ważne, że ten mecz otworzył przed niektórymi piłkarzami "furtkę" do wyjazdu na EURO 08'.

Polska - Finlandia 1:0 (1:0)
Bramki:
Kokoszka (43.)

Kartki:
POL:Zahorski (żółta), FIN:Pasoja (żółta)

Sędzia: Costas Kapitanis (Cypr)
Widzów: 300

Skład:

Przyrowski - Ku¶, Kokoszka, Wawrzyniak, Lisowski (46., Piotr Brożek) - Łobodziński (46., Zahorski), Pazdan (72., Majewski), Goliński, Garguła (46., Murawski), Zieńczuk (80., Grosicki) - Paweł Brożek (72., Nowak).

Skład:
Sillanpaeae  - Jarvinen, Pasoja, Halsti (85., Patronen), Koenoen - Arkivou (60., Manninen), Vayrynen (68. ,Taulo), Haapala (75., Kujala), Porokara (60., Innanen) - Johansson (60., Lehtinen), Makela


Charles Barkley (koszykarz) o planach przej¶cia na emeryturę przed rozpoczęciem sezonu: ''Pamiętam, że usiadłem z przedstawicielami Rockets i powiedziałem: ''Zamierzam zakończyć karierę''. Oni powiedzieli: ''Zamierzamy ci dać 9 milionów dolarów''. Odpowiedziałem: ''Ma kto¶ z was długopis?''

Offline

 
  • Index
  •  » Sport
  •  » Pierwszy test naszych piłkarzy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl